Hotel Wiosna
przyjazd 29 mar '23
wyjazd 30 mar '23
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Wiosna
Wczasy odchudzające i oczyszczające

Wczasy odchudzające i oczyszczające

Zadzwoń teraz!

T: +48 787840680

Znajdziesz nas na:

01 lipca 2021

Jeśli chcesz zrzucić trochę zbędnych kilogramów, ale mimo kilku podjętych prób nadal brakuje Ci motywacji, to wczasy odchudzające i oczyszczające z pewnością będą dobrą opcją dla Ciebie. Prowadzony przez nas hotel Wiosna, położony jest w malowniczej okolicy – szum drzew, zapach lasu, a w tle góry, z takim otoczeniem do szczęścia nie potrzeba nic więcej. Wybierając wczasy w hotelu Wiosna nie tylko odpoczniesz, ale również zgubisz zbędne kilogramy i nawiążesz nowe znajomości.

Zdrowe wakacje

Doskonale wiemy, że urlop często nie sprzyja trzymaniu prawidłowej diety, jednak korzystając z naszej oferty możesz to zmienić. Podczas wczasów, nie będziesz tracić czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków, wszystkie z nich otrzymasz w naszym hotelu - oczywiście same zdrowe zestawy. Wyżywienie - w zależności od wybranej oferty obejmuje od 3 do 5 zbilansowanych posiłków. W przypadku diety warzywno-owocowej uczestnicy otrzymują pełne witamin warzywno-owocowe posiłki. W związku z tym, że stawiamy na mądre odchudzanie, nasi Goście w cenie pobytu wliczoną mają konsultację z dietetykiem. Obejmuje ona pomiar i analizę składu ciała, pomiar ciśnienia, a także wagi.

Aktywny wypoczynek dla każdego

Gimnastyka na świeżym powietrzu, zajęcia ruchowe, Nordic Walking, pilates, to tylko niektóre z zajęć dla naszych wczasowiczów. Wszystkie z nich prowadzone są przez trenerów posiadających odpowiednie uprawnienia, którzy w razie potrzeby chętnie pomogą w wykonaniu konkretnej pozycji, a także będą kontrolować czy ćwiczenia realizowane są prawidłowo, z zachowaniem bezpieczeństwa.

Odrobina relaksu dla ciała i duszy

Wyjazd odchudzający może być naprawdę przyjemny, szczególnie w otoczeniu malowniczej natury. Spięte po treningu mięśnie możesz rozluźnić w hotelowym jacuzzi, saunie lub na świeżym powietrzu. Gwarantujemy, że nie zabraknie atrakcji! Doskonale wiemy, jak łączyć dobrą zabawę z aktywnością fizyczną. Jeśli rozważasz wczasy odchudzające w hotelu Wiosna, zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą - rezerwacji możesz dokonać telefonicznie lub online.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij