Hotel Wiosna
przyjazd 29 mar '23
wyjazd 30 mar '23
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Wiosna
Hotel Wiosna - miejsce zimowego szaleństwa i odpoczynku

Hotel Wiosna - miejsce zimowego szaleństwa i odpoczynku

Zadzwoń teraz!

T: +48 787840680

Znajdziesz nas na:

20 października 2020

Jeśli chcesz odpocząć i oderwać się od codziennej rutyny, to doskonałym sposobem jest pobyt w Hotelu Wiosna. Mimo tego, że zima często kojarzy się tylko z białym szaleństwem na stoku, u nas czeka na Ciebie i Twoich bliskich jeszcze wiele innych atrakcji.

Zadbaliśmy o to, żeby dzieci miały co robić, a rodzice mogli trochę odpocząć. W związku z tym, w hotelu znajduje się strefa relaksu - wanna z hydromasażem, kapsuła SPA Neoqi, a także sauna fińska pozwolą Ci się odprężyć po ciężkim dniu i zapomnieć o codziennych sprawach. Jednak atrakcje czekają też na dzieci - pokój zabaw pełen gier i pluszaków, a także sala bilardowa sprawią, że maluchy nie będą się nudzić.

Niezapomniane święta w górach

Doskonale wiemy, że zima to wyjątkowy czas, który najchętniej spędza się w gronie najbliższych. Sprzyjają temu nie tylko święta, ale również krótkie, chłodne dni, które zniechęcają do opuszczania domu. Właśnie w tym wyjątkowym czasie mamy dla naszych Klientów przygotowane specjalne pakiety na Boże Narodzenie i Sylwestra. W każdym z nich uwzględnione zostało pełne wyżywienie - śniadanie, obiad oraz kolacja. Oferta na Boże Narodzenie została dodatkowo wzbogacona o wieczerzę wigilijną i świąteczne menu. Natomiast Sylwestrowa o lampkę szampana - idealną na przywitanie Nowego Roku. W ramach dodatkowych atrakcji oferujemy wspólne ubieranie choinki, śpiewanie kolęd z góralami oraz kulig z pochodniami, a także ognisko z kiełbaskami i grzanym winem dla dorosłych.

Dodatkowe atrakcje

Zależy nam na zadowoleniu naszych Gości, dlatego poza rozrywką w hotelu przygotowaliśmy również szereg okolicznych atrakcji. W kinie “Śnieżka” możecie obejrzeć szereg ciekawych filmów na dużym ekranie, co będzie doskonałą alternatywą w razie brzydkiej pogody. Odpoczywając w hotelu Wiosna, koniecznie odwiedź też Galerię Pod Lilianną, w której ręcznie tworzy się ozdoby, a także teatr lalek “Rabcio”, który z pewnością zachwyci najmłodszych wczasowiczów.

Sprawdź nasz hotel i przekonaj się, że tutaj nie można się nudzić! Szereg atrakcji, perfekcyjna obsługa i pyszne jedzenie, to nasze cechy charakterystyczne. Boże Narodzenie w górach może być naprawdę piękne.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij