Hotel Wiosna
przyjazd 29 mar '23
wyjazd 30 mar '23
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Wiosna
Bon Turystyczny

Bon Turystyczny

Zadzwoń teraz!

T: +48 787840680

Znajdziesz nas na:

27 lipca 2020

Zależy nam na tym, aby wypoczywający w naszym hotelu goście mogli odpocząć od codziennych obowiązków, a także miło spędzić czas na łonie natury. Doskonale wiemy, że pandemia Covid-19 sprawiła, że wiele rodzin musiało wykorzystać oszczędności przeznaczone na wakacje, a także odmówić sobie wielu przyjemności. Uważamy jednak, że każdy zasługuje na odpoczynek, dlatego też w Hotelu Wiosna można wykorzystać bon turystyczny.

Kto może skorzystać z tej oferty?

Zgodnie z informacjami podanymi przez Ministerstwo Rozwoju, bon turystyczny przeznaczony jest na każde dziecko do 18 roku życia i ma na celu wsparcie polskiej branży turystycznej. Bon jest jednorazowy i wynosi 500 zł, można wykorzystać go najpóźniej do marca 2022 r. Przysługuje wszystkim rodzicom mającym dzieci do 18 roku życia, niezależnie od ich zarobków. Co więcej, rodzice dzieci niepełnosprawnych poza bonem mogą też starać się o dodatkowe świadczenie, również w wysokości 500 zł. Szczegółowe informacje na temat tego jak złożyć wniosek znajdują się na gov.pl.

Bon turystyczny na dziecko otrzymasz w formie elektronicznego kodu, który wysłany zostanie na wskazany przez Ciebie we wniosku numer telefonu lub adres e-mail.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszego hotelu?

Ponieważ to doskonałe miejsce do wypoczynku dla całej rodziny, a szereg atrakcji sprawia, że znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy górskich aktywności, jak i Ci, którzy wolą bierny relaks. Hotel Wiosna to dobra baza wypadowa na wiele górskich szlaków, ale także tras rowerowych i ścieżek edukacyjnych odpowiednich do spacerowania dla rodzin z dziećmi. Zaledwie kilka kilometrów dalej znajduje się wspaniały park wodny – Termy Chochołowskie, a także rodzinny park rozrywki – Rabkoland. Szereg atrakcji sprawia, że Twoje dzieci z pewnością nie będą się nudzić!

Dodatkowe atrakcje

W Hotelu Wiosna znajduje się również strefa SPA, w której za dodatkową dopłatą możesz skorzystać z zabiegów na twarz, dłonie i stopy, a także całe ciało. Jeśli marzy Ci się relaks po całym dniu spędzonym na szlaku, idealną alternatywą będzie masaż relaksacyjny oraz relaks w jacuzzi. Szereg atrakcji sprawia, że warto wykorzystać bon turystyczny w naszym hotelu, niezależnie od tego czy planujesz letni wypoczynek czy ferie i zimowe szaleństwo na stoku.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij