Hotel Wiosna
przyjazd 25 wrz '22
wyjazd 26 wrz '22
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Wiosna
Termy Chochołowskie

Termy Chochołowskie

Zadzwoń teraz!

T: +48 787840680

Znajdziesz nas na:

Jeśli uwielbiasz wodę, to będąc w naszym hotelu koniecznie odwiedź Termy Chochołowskie. Ten największy w Polsce park wodny składa się z basenów, saunarium, a także strefy SPA, czyli stanowi idealne miejsce do relaksu dla całej rodziny.

W saunarium można skorzystać z saun suchych, łaźni parowych, aromatycznych oraz Góralskiej Chaty, w której można schłodzić się w beczce z zimną wodą. Co więcej, podczas relaksu klienci mogą podziwiać piękny krajobraz Tatr. Natomiast wśród zabiegów wykonywanych w strefie SPA znalazły się masaże klasyczne, relaksacyjne, lecznicze, sportowe, a także te wykonywane gorącymi kamieniami. Klienci mogą też skorzystać z zabiegów fizjoterapeutycznych oraz odżywczych peelingów.

Do dyspozycji gości jest ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice, strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną, stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, gejzery wodne. Woda w naszych basenach ma temperaturę 32-36°C, dlatego w naszych basenach zewnętrznych można relaksować się nawet w mroźne dni.

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij