Hotel Wiosna
przyjazd 07 gru '21
wyjazd 08 gru '21
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Wiosna
Rabkoland – rodzinny park rozrywki

Rabkoland – rodzinny park rozrywki

Zadzwoń teraz!

T: +48 182677777

Znajdziesz nas na:

Machinarium, Góralsko Dżungla, Strefa Wejścia, Dolina Trzmieli, a także wioska wikingów, to wszystko znajdziecie w Rabkolandzie, w rodzinnym parku rozrywki. W tym miejscu szereg atrakcji czeka zarówno na dzieci, jak i na dorosłych! Karuzele, rura park, salon krzywych zwierciadeł, a także klocuszkowo, będą doskonałym miejscem do zabawy dla małych konstruktorów.

Poza atrakcjami na odwiedzających czeka również kawiarenka, w której dorośli mogą napić się pysznej kawy, a dzieci spróbować smakowite lody. Rajem dla wszystkich miłośników popcornu i waty cukrowej jest Wóz Helmuta Wąsidło. Pozwól sobie na beztroski dzień i wróć na chwilę do dzieciństwa, zabierz swoje dzieci do naszego parku, taką atrakcję zapamiętają na długi czas i na pewno chętnie tu wrócą.

U również znajduje się jedyne Muzeum Orderu Uśmiechu i Muzeum Rekordów i Osobliwości. Organizowane są doroczne zawody w dojeniu sztucznej krowy, jeździe na muszlach klozetowych czy dmuchaniu gumy balonowej.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij