Hotel Wiosna
przyjazd 29 wrz '23
wyjazd 30 wrz '23
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Wiosna
Amfiteatr

Amfiteatr

Zadzwoń teraz!

T: +48 787840680

Znajdziesz nas na:

W pobliżu naszego hotelu znajduje się miejscowy Amfiteatr, w którym w sezonie odbywa się wiele wydarzeń artystycznych i kulturalnych. Obiekt ten ma już 40 lat, a dzięki modernizacji jest doskonale przystosowany do współczesnych wymagań. Ogromną zaletą tego miejsca jest zadaszenie nad siedzeniami dla widowni, które pozwala oglądać przedstawienia nawet podczas deszczu.

Jeśli szukasz atrakcji wypoczywając w naszym hotelu, to koniecznie odwiedź amfiteatr, to doskonałe miejsce zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, w którym czeka na Was wiele atrakcji. Organizowane są w nim występy chórów, warsztaty artystyczne, pikniki, a także obchody ważnych wydarzeń historycznych. Zachęcamy do wizyty w tym miejscu, ponieważ to świetna okazja na zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności oraz możliwość spędzenia czasu w rodzinnym gronie.

Obok Amfiteatru znajduje się efektowna fontanna przedstawiająca herb miasta, otoczona siedmioma słoniami, nocą podświetlana tworząc grę świateł, wody i dźwięku.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij