Hotel Wiosna
Ankunft 17 Aug. '22
Abfahrt 18 Aug. '22
Niedrigster Preis auf unserer Seite!
Hotel Wiosna
Termy Chochołowskie

Termy Chochołowskie

Jetzt anrufen!

T: +48 18 267 77 77

Sie finden uns auf:

Jeśli uwielbiasz wodę, to będąc w naszym hotelu koniecznie odwiedź Termy Chochołowskie. Ten największy w Polsce park wodny składa się z basenów, saunarium, a także strefy SPA, czyli stanowi idealne miejsce do relaksu dla całej rodziny.

W saunarium można skorzystać z saun suchych, łaźni parowych, aromatycznych oraz Góralskiej Chaty, w której można schłodzić się w beczce z zimną wodą. Co więcej, podczas relaksu klienci mogą podziwiać piękny krajobraz Tatr. Natomiast wśród zabiegów wykonywanych w strefie SPA znalazły się masaże klasyczne, relaksacyjne, lecznicze, sportowe, a także te wykonywane gorącymi kamieniami. Klienci mogą też skorzystać z zabiegów fizjoterapeutycznych oraz odżywczych peelingów.

Do dyspozycji gości jest ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice, strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną, stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, gejzery wodne. Woda w naszych basenach ma temperaturę 32-36°C, dlatego w naszych basenach zewnętrznych można relaksować się nawet w mroźne dni.

 

mobile nav bg
siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen