Hotel Wiosna
Ankunft 17 Aug. '22
Abfahrt 18 Aug. '22
Niedrigster Preis auf unserer Seite!
Hotel Wiosna
Rabkoland – rodzinny park rozrywki w Rabce.     U nas w hotelu kupisz bilet z 10 % zniżką.

Rabkoland – rodzinny park rozrywki w Rabce. U nas w hotelu kupisz bilet z 10 % zniżką.

Jetzt anrufen!

T: +48 18 267 77 77

Sie finden uns auf:

 

Machinarium, Góralsko Dżungla, Strefa Wejścia, Dolina Trzmieli, a także wioska wikingów, to wszystko znajdziecie w Rabkolandzie, w rodzinnym parku rozrywki. W tym miejscu szereg atrakcji czeka zarówno na dzieci, jak i na dorosłych! Karuzele, rura park, salon krzywych zwierciadeł, a także klocuszkowo, będą doskonałym miejscem do zabawy dla małych konstruktorów.

Poza atrakcjami na odwiedzających czeka również kawiarenka, w której dorośli mogą napić się pysznej kawy, a dzieci spróbować smakowite lody. Rajem dla wszystkich miłośników popcornu i waty cukrowej jest Wóz Helmuta Wąsidło. Pozwól sobie na beztroski dzień i wróć na chwilę do dzieciństwa, zabierz swoje dzieci do naszego parku, taką atrakcję zapamiętają na długi czas i na pewno chętnie tu wrócą.

Tu również znajduje się jedyne Muzeum Orderu Uśmiechu i Muzeum Rekordów i Osobliwości. Organizowane są doroczne zawody w dojeniu sztucznej krowy, jeździe na muszlach klozetowych czy dmuchaniu gumy balonowej.

mobile nav bg
siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen