Hotel Wiosna
Ankunft 17 Aug. '22
Abfahrt 18 Aug. '22
Niedrigster Preis auf unserer Seite!
Hotel Wiosna
Amfiteatr

Amfiteatr

Jetzt anrufen!

T: +48 18 267 77 77

Sie finden uns auf:

W pobliżu naszego hotelu znajduje się miejscowy Amfiteatr, w którym w sezonie odbywa się wiele wydarzeń artystycznych i kulturalnych. Obiekt ten ma już 40 lat, a dzięki modernizacji jest doskonale przystosowany do współczesnych wymagań. Ogromną zaletą tego miejsca jest zadaszenie nad siedzeniami dla widowni, które pozwala oglądać przedstawienia nawet podczas deszczu.

Jeśli szukasz atrakcji wypoczywając w naszym hotelu, to koniecznie odwiedź amfiteatr, to doskonałe miejsce zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, w którym czeka na Was wiele atrakcji. Organizowane są w nim występy chórów, warsztaty artystyczne, pikniki, a także obchody ważnych wydarzeń historycznych. Zachęcamy do wizyty w tym miejscu, ponieważ to świetna okazja na zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności oraz możliwość spędzenia czasu w rodzinnym gronie.

Obok Amfiteatru znajduje się efektowna fontanna przedstawiająca herb miasta, otoczona siedmioma słoniami, nocą podświetlana tworząc grę świateł, wody i dźwięku.

mobile nav bg
siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen