Hotel Wiosna
przyjazd 21 lut '20
wyjazd 22 lut '20
Najniższa cena na naszej stronie!
Hotel Wiosna
Termy Chochołowskie

Termy Chochołowskie

Zadzwoń teraz!

T: +48 (18) 26 77 777

Znajdziesz nas na:

Jeśli uwielbiasz wodę, to będąc w naszym hotelu koniecznie odwiedź Termy Chochołowskie. Ten największy w Polsce park wodny składa się z basenów, saunarium, a także strefy SPA, czyli stanowi idealne miejsce do relaksu dla całej rodziny.

W saunarium można skorzystać z saun suchych, łaźni parowych, aromatycznych oraz Góralskiej Chaty, w której można schłodzić się w beczce z zimną wodą. Co więcej, podczas relaksu klienci mogą podziwiać piękny krajobraz Tatr. Natomiast wśród zabiegów wykonywanych w strefie SPA znalazły się masaże klasyczne, relaksacyjne, lecznicze, sportowe, a także te wykonywane gorącymi kamieniami. Klienci mogą też skorzystać z zabiegów fizjoterapeutycznych oraz odżywczych peelingów.

Do dyspozycji gości jest ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice, strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną, stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, gejzery wodne. Woda w naszych basenach ma temperaturę 32-36°C, dlatego w naszych basenach zewnętrznych można relaksować się nawet w mroźne dni.

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close