Cena dnia ze śniadaniem i z bonem SPA

Oprócz noclegu ze znakomitym śniadaniem (ocena 8,8 na bookingu) otrzymują Państwo bon na zabiegi SPA o wartości 20 zł ważny do 31.12.2017

Co jest w cenie jednodniowego pobytu?

Każdy pokój wyposażony jest w wygodne łóżka, łazienkę, ręczniki, suszarkę do włosów, biurko do pracy, czajnik, telewizor i szybki internet światłowodowy.

Stokrotka, Magnolia, Róża, Bez… Nigdzie nie odpoczniesz tak wygodnie jak w jednym z 16 pokoi Hotelu Wiosna***. A w każdym z nich rozkwita malowany ręcznie przez lokalną artystkę kwiat.

Znakomite śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.
Elastyczne godziny śniadania w formie bufetu szwedzkiego pozwolą najeść się do syta, co w połączeniu z komfortowymi noclegami daje mnóstwo energii na wyzwania zaczynającego się dnia.

W lobby barze przy całodobowej recepcji zamówisz gorące napoje, zimne drinki oraz dietetyczne soki i jogurty.

Nasze Menu zostało drobiazgowo opracowane przez dietetyka, a potrawy przyrządzane są na bazie świeżych produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spożywane posiłki są prawidłowo skomponowane.

Zrelaksuj się w przypominającej łaźnie starożytego Rzymu strefie wellness, wyposażonej w saunę suchą fińską i przestronne jacuzzi z koloroterapią – codziennie nielimitowany wstęp między godziną 15 a 21.

Odprężysz się w przypominającej atmosferę łaźni starożytnego Rzymu strefie Wellness.

W gorącej saunie suchej (fińskiej) rozgrzejesz nawet najgłębiej położone tkanki, a przestronne jacuzzi z hydromasażem delikatnie rozmasuje wszystkie mięśnie.

Codziennie między godziną 15 a 21 możesz skorzystać ze strefy wellness w cenie pobytu, a jeśli życzysz sobie prywatności, to poza tymi godzinami za dodatkową opłatą będziesz mieć całą strefę tylko dla siebie.

Skorzystaj z profesjonalnych urządzeń fitness budujących kondycję, wzmacniających mięśnie i wyszczuplających sylwetkę: VacuFit Thermal, Orbitrek, rowerki, Stepper, VibroMax.

Nabierz formy w strefie Fitness

Sala fitness – ćwiczenia bez wychodzenia z hotelu.

Jeśli aura pogodowa nie pozwoli na zajęcia pod gołym niebem lub zechcesz samodzielnie poćwiczyć, możesz rozgrzać się na sali fitness, wyposażonej w dwa rowerki, stepper i wibromax.

Poznaj wszystkie zalety Strefy Fitness

Zaparkuj bezpiecznie samochód na monitorowanym hotelowym parkingu

Bon rabatowy SPA o wartości 20 zł (ważny do 31.12.2017)

Zanurz się w morzu ekscytujących doznań i zapachów SPA. Masaże klasyczne, relaksacyjne lub gorącymi kamieniami zapewnią głębokie odprężenie kręgosłupa, karku i barków lub innych spiętych na co dzień mięśni.

zabiegi SPA – relaks i odnowa biologiczna

Jakie proponujemy zniżki?

Premiujemy:

  • stałych klientów (zobacz Program Stałego Klienta)
  • wczesną rezerwację, czyli im wcześniej tym taniej (już od rezerwacji na tydzień przed przyjazdem)
  • dłuższe pobyty, dłużej = taniej (sprawdź oferty pakietowe lub zadzwoń na numer u góry strony)
  • oferty bezzwrotne (zapłać 100% na minimum 7 dni przed przyjazdem a otrzymasz zniżkę)
  • rezerwacje dokonane przez naszą stronę internetową lub po kontakcie z recepcją - gwarancja najniższej ceny

Dodatkowe zniżki

Nasi Goście otrzymają zniżkę w wysokości 15% na wszystkie rodzaje biletów w Termach Chochołowskich.